Пластикова сумочка середня прямокутна з кормашком VISART ATELIER

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова сумочка середня прямокутна з кормашком.
Розмір: 175х130х625 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAKE-UP ATELIER |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 424 ₴
